Oferta

A A A
 
Planujecie Państwo remont, zakupiliście własne lokum lub też chcecie wprowadzić drobne zmiany dekoratorskie w wystroju waszego mieszkania? Stoicie wobec problemu, jak za to wszystko się zabrać? Skąd wziąć pomysły i czas na zakupy w sklepach? Czy uda się Wam pogodzić pracę zawodową z dobieraniem materiałów wykończeniowych i zakupami? Czy macie siły, aby nadzorować pracę wykonawców? Wielu z Państwa przeraża taka myśl. Dlaczego więc nie skorzystać z oferty mojej pracowni? Zakres usługi ustalany jest indywidualnie na niezobowiązującym spotkaniu i w zależności od potrzeb może nią być:

KONSULTACJA PROJEKTOWA Usługa ta polega na doradztwie projektowym, dekoratorskim. Skierowana jest do osób, które zamierzają wprowadzić drobne zmiany w wystroju swojego mieszkania lub innego wnętrza. Polega na poradach dotyczących zastosowania określonych materiałów, dodatków, kolorów farb.

KONSULTACJA PRZED ZAKUPEM MIESZKANIA Konsultacje mogą być pomocne dla Inwestorów stojących przed faktem zakupu mieszkania i mających wątpliwości, czy dane lokum spełni ich oczekiwania. W ramach tego rodzaju usługi udzielam również porad dotyczących przygotowania mieszkania lub domu do sprzedaży.

PROJEKT KONCEPCYJNY Przygotowanie koncepcji poprzedzone jest rozmową z klientem, uwzględnieniem jego sugestii, preferencji, analizie rzutów i przekrojów danego obiektu. Po zebraniu tych informacji prezentowane są spostrzeżenia i sugestie dotyczące układu funkcjonalnego. Następnie dokonywane są uzgodnienia na temat układu ścian, rozmieszczenia funkcji, oświetlenia, instalacji elektrycznej i wod-kan., ustawienia mebli, rozmieszczenia armatury w łazience, wstępnego doboru materiałów i kolorystyki wnętrza.

PROJEKT WYKONAWCZY W projekcie wykonawczym uwzględnione zostają ustalenia z projektu koncepcyjnego. Dodatkowo dobrane zostają konkretne materiały wykończeniowe np. płytki, podłogi, armatura, farby, meble, dekoracje okienne, dodatki itp. Opracowywane zostają detale, szczegóły zabudów np. kuchni.
Na życzenie klienta przygotowywane są modele przestrzenne i wizualizacje.

NADZÓR AUTORSKI Nadzór autorski polega na wizytach w miejscu budowy i kontroli nad zgodnością oraz jakością wykonywanych prac zgodnie z opracowanym projektem (nadzór autorski nie kwalifikuje się jako nadzór budowlany).